O nás

Hlavním a dlouhodobým cílem společnosti Montana Reality s.r.o. je poskytování kvalitních a komplexních služeb s důrazem na bezproblémový a bezpečný průběh jednotlivých obchodních transakcí. Jsme připraveni aktivně zastupovat své klienty při obchodech na realitním trhu a poskytovat jim profesionální služby včetně kompletního právního, finančního a reklamního servisu.

O nás

Věnujeme svému zákazníkovi maximum pozornosti a služeb, abychom získali jeho důvěru. Profesionalita, kvalitní komunikace, důslednost a flexibilita jsou pro nás samozřejmostí.

Věříme v přímé a otevřené jednání, osobní přístup, poctivost a spolehlivost.

Společnost Montana Reality s.r.o. má uzavřenou pojistnou smlouvu o pojištění odpovědnosti. Záleží nám na maximální ochraně obchodních zájmů a majetku našich klientů. Přesto, že naši činnost konáme velmi zodpovědně a s důrazem na právní zajištění všech obchodních situací, uzavřeli jsme pojištění odpovědnosti za škody v jehož rámci jsou pojištěny škody finanční, škody na věcech svěřených (např. originály dokumentů) a rovněž naši realitní makléři jsou pojištěni proti škodám způsobeným při své činnosti.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: phone: fullname: