Poradenství

 

Uvažujete o prodeji nebo pronájmu své nemovitosti? Chcete si koupit nový byt nebo dům a nebo si potřebujete nemovitost pronajmout?

Rádi Vám bezplatně poradíme a doporučíme Vám nejvhodnější vyřešení pro Váš záměr. Denně pracujeme na realitním trhu, disponujeme dobrými znalostmi o reálných tržních cenách, máme bohaté zkušenosti s řešením různých právních a faktických situací a problémů, ale zejména jim dokážeme účinně předcházet a minimalizovat tak případná rizika. S námi získáte potřebnou jistotu a klid pro Vaše smělé plány!

Společnost Montana Reality s.r.o. v rámci své činnosti rovněž poskytuje poradenské služby pro developerské a investiční společnosti. Vzhledem k tomu, že aktivně působíme na realitním trhu, tak máme aktuální a podrobné informace o vývoji cen, zájmu a prioritách klientů a v neposlední řadě i širokou databázi potencionálních klientů pro nové developerské nebo investiční projekty.

Českým i zahraničním developerům a investorům nabízíme ucelené portfolio poradenských služeb a jsme připraveni se na vybraných projektech rovněž aktivně podílet. Naši odborníci důkladně prostudují developerský nebo investiční záměr a na základě našich možností a zkušeností zpracují návrh na optimální řešení nebo rozložení investice. Pro efektivní spolupráci a ochranu obchodního zájmu našich jednotlivých partnerů a klientů upřednostňujeme osobní jednání a smluvní zajištění rozsahu a obsahu poskytnutých služeb.